Nowe dyski przemysłowe o pojemności do 2TB

Innodisk wprowadził nową serię dysków SSD o symbolu 3MG2-P. Producent zaimplementował specyfikację Opal 2.0 oraz wyposażył urządzenia w metodę szyfrowania AES. Klucz o długości 256 bitów przechowywany jest w specjalnym, zabezpieczonym obszarze dysku. W przypadku złamania klucza, dane zostaną wymazane w czasie krótszym niż jedna sekunda. W nowej rodzinie zastosowano synchroniczne pamięci pod kontrolą sterownika ID201.

Innodisk 3MG2 P

Nowe modele są dostępne w standardach 2.5", mSATA, SATA Slim oraz M.2. Ten ostatni daje użytkownikowi dwie korzyści - nośnik nie zajmuje dodatkowego miejsca w obudowie, a do pracy nie wymaga podłączenia żadnych przewodów.
Podzespoły te pozwalają uzyskać transfery sekwencyjne sięgające 520 MB/s przy odczycie i 450 MB/s przy zapisie, natomiast liczba operacji wejścia/wyjścia dochodzi do 80 000 IOPS. Obudowy 2,5" oferują pojemność do 2TB. Standardowo nośniki objęte są 5 letnią gwarancją producenta.

 

Nowy impulsowy regulator napięcia K78-1000R3

MORNSUN poszerza ofertę nieizolowanych, impulsowych przetwornic DC/DC o serię K78-1000R3. Wprowadzony wcześniej regulator K78-500R3(500mA prąd wyjściowy) zdobył dużą popularność na rynku dlatego nowy element, K78-1000R3(1A) został zaprojektowany tak, aby zaoferować większy zakres prądu wyjściowego.
Podobnie jak K78-500R3, seria K78-1000R3 osiąga sprawność do 96% i nie wymaga zastosowania radiatora. Wyprowadzenia są zgodne ze stabilizatorami LM78XX, a dzięki mniejszej obudowie SIP zajmuje mało miejsca na płytce. Zakres temperatur pracy to -40℃ to +85℃. Szeroki zakres napięcia wejściowego i zabezpieczenie przed zwarciem pozwala na stosowanie ich w przemyśle, sieciach zasilających i kopalniach.

Mornsun K78 1000R3

 

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentacją.

 

 

SiTime: nowe oscylatory super-TCXO

Firma SiTime wprowadza do oferty nowe oscylatory TCXO o częstotliwości 32kHz. Elementy te cechują się bardzo małymi rozmiarami, dokładnością ±5 ppm w zakresie temperatur pracy -40 to +85°C osiągniętą dzięki technologii TempFlat MEMS™. SiT156x/7x mogą być z powodzeniem zastosowane w aplikacjach elektroniki noszonej, IoT i innych rozwiązaniach wymagających mobilności. Dzięki małemu błędowi typu jitter mogą z powodzeniem być stosowane w obszarze audio.
SiTime superTCXO

Zapraszamy do zapoznania się z tymi ciekawymi produktami firmy SiTime.

sitime

Moduły zasilające do aplikacji wymagających prądu poniżej 10A.

 

Firma Intersil oferuje proste w zastosowaniu i zajmujące małą powierzchnię moduły zasilające:
•    Zamienne pod względem wyprowadzeń  ISL8202M – 3A i ISL8205M – 5A. Posiadają one jedno wyjście o napięciu w zakresie 0,6 – 5,2V,  napięcie wejściowe może wahać się od 2,6V do 5,5V, dokładność regulacji napięcia wyjściowego ±1,6%, możliwość optymalizacji sprawności przy małym obciążeniu.
•    ISL8203M – wysokosprawny moduł o wymiarach 6,5 x 9 mm, który może być skonfigurowany do pracy w dwa kanały x 3A lub jedno obciążenie do 6A, możliwa jest również praca równoległa dwóch takich modułów przy prądzie 12A. Taka elastyczność znacznie skraca czas opracowania zasilania urządzenia elektronicznego.
isl820xm
Moduły te posiadają wbudowany szereg zabezpieczeń przekładających się na długoterminową niezawodność, oferują szybką odpowiedź  na zmianę obciążenia, regulowany łagodny rozruch, ……Seminarium TEC

19 maja 2016 wraz firmą LPKF wzięliśmy udział w seminarium The Evertiq Conference, TEC Warszawa 2016, podczas której zaprezentowaliśmy Państwu ofertę urządzeń do wykonywania szablonów SMD i obróbki laserowej obwodów drukowanych.

Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy spotkać się z Państwem i mamy nadzieję, że pomoże to w doborze właściwych rozwiązań technologicznych.
Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i za zainteresowanie naszą ofertą.

LPKF logo małe

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem