Automatyzacja procesu depanelowania

Wielu producentów urządzeń elektronicznych czekało na automatyzację procesu załadunku i odbioru płytek po procesie laserowego depanelowania. Obecnie LPKF oferuje już rozwiązanie umożliwiające automatyczny transport paneli pcb do wnętrza laserowego stanowiska wycinającego poszczególne płytki z panelu. Jest to rozwiązanie zgodne z aktualnymi trendami obserwowanymi szczególnie w produkcji masowej. Nowe rozwiązanie LPKF może pracować z wprowadzonymi niedawno urządzeniami CuttingMaster 2000 i 3000 oraz będącą już od dłuższego czasu na rynku serią MicroLine 2000.

automatyzacja
Zapraszamy do zapoznania się dodatkowymi informacjami na stronie producenta.

Nowy układ RTC: RV-3032

Firma Micro Crystal wprowadza do oferty nowy układ zegara czasu rzeczywistego RV-3032-C7, który cechuje się najlepszą na świecie dokładnością czasu w przemysłowym zakresie temperatury pracy zachowując bardzo mały pobór prądu.
pr3032c7small

Układ posiada wbudowany kwarc, małą obudowę ( połowa uSOP-8 ), dokładność ±0.26 s/dzień
w zak
resie -40° do 85°C, funkcję zarządzania zasilaniem.
Obszar aplikacji to bateryjne urządzenia pomiarowe, elektronik noszona i IoT.

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentacją układu.

LPKF webinarium

Technologiczne zalety laserowego depanelowania.

Zapraszamy do wzięcia udziału w webinarium prowadzonym przez Larsa Ederleh – dyrektora sprzedaży LPKF. Będzie poświęcone laserowemu depanelowaniu obwodów drukowanych.

Zostaną przedstawione zalety tej metody w stosunku do mechanicznego rozdzielania pcb.

W celu wzięcia udziału prosimy o rejestrację

środa – 20 maja 2020 godzina 9:30

środa – 20 maja 2020 godzina 16:00LPKF logo małe

Seminarium TEC

16 maja 2019 podczas seminarium TEC Warszawa 2019 firma LPKF zaprezentuje Państwu ofertę urządzeń do wykonywania szablonów SMD, obróbki laserowej obwodów drukowanych oraz wykonywania prototypowych pcb. Będzie to doskonała okazja, aby zapoznać się z bieżącymi trendami w produkcji elektroniki.
LPKF logo małe
Zapraszamy do odwiedzenia stoiska 76.

Nowe, wysokoprądowe filtry Schaffner'a

Nowe, wysokoprądowe filtry Schaffner'a

 

Schaffner, międzynarodowy lider w dziedzinie kompatybilności elektromagnetycznej przedstawia nowe urządzenia z rodziny FN22xx HV oraz FN 33xx HV. Filtry wysokoprądowe działające pod napięciem rzędu 690 VAC/1 500 VDC. Produkt został zoptymalizowany pod wymagania stawiane przez zagadnienia fotowoltaiki, przetworników mocy, magazynowania energii czy systemów sterowania silnikami.
Schaffner power
Razem z 690 VAC FN 331x HV, nowy filtr FN 221x HV DC pomaga spełnić standardy EMC instalacji fotowoltaicznych w Europie. 1 500 VDC FN 221x HV zaś pozwoli wydłużyć żywotność i zwiększyć niezawodność paneli słonecznych, a także zmniejszyć potencjalne zakłócenia wysokiej częstotliwości.
Dzięki zoptymalizowanemu poziomowi tłumienia, nowe filtry potrzebują o wiele mniej przestrzeni instalacyjnej w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań. Minimalne straty mocy przekładają się z kolei na wzrost wydajności systemu. Oba filtry mogą pracować w zakresie od 250 A do 2 300 A. Wszystkie modele są certyfikowane CE, UL, CSA a także są zgodne z dyrektywą RoHS.

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem