Wielu producentów urządzeń elektronicznych czekało na automatyzację procesu załadunku i odbioru płytek po procesie laserowego depanelowania. Obecnie LPKF oferuje już rozwiązanie umożliwiające automatyczny transport paneli pcb do wnętrza laserowego stanowiska wycinającego poszczególne płytki z panelu. Jest to rozwiązanie zgodne z aktualnymi trendami obserwowanymi szczególnie w produkcji masowej. Nowe rozwiązanie LPKF może pracować z wprowadzonymi niedawno urządzeniami CuttingMaster 2000 i 3000 oraz będącą już od dłuższego czasu na rynku serią MicroLine 2000.
Zapraszamy do zapoznania się dodatkowymi informacjami na stronie producenta.
Firma Micro Crystal wprowadza do oferty nowy układ zegara czasu rzeczywistego RV-3032-C7, który cechuje się najlepszą na świecie dokładnością czasu w przemysłowym zakresie temperatury pracy zachowując bardzo mały pobór prądu.
Układ posiada wbudowany kwarc, małą obudowę ( połowa uSOP-8 ), dokładność ±0.26 s/dzień
w zakresie -40° do 85°C, funkcję zarządzania zasilaniem.
Obszar aplikacji to bateryjne urządzenia pomiarowe, elektronik noszona i IoT.
Technologiczne zalety laserowego depanelowania.
Zapraszamy do wzięcia udziału w webinarium prowadzonym przez Larsa Ederleh – dyrektora sprzedaży LPKF. Będzie poświęcone laserowemu depanelowaniu obwodów drukowanych.
Zostaną przedstawione zalety tej metody w stosunku do mechanicznego rozdzielania pcb.
W celu wzięcia udziału prosimy o rejestrację
16 maja 2019 podczas seminarium TEC Warszawa 2019 firma LPKF zaprezentuje Państwu ofertę urządzeń do wykonywania szablonów SMD, obróbki laserowej obwodów drukowanych oraz wykonywania prototypowych pcb. Będzie to doskonała okazja, aby zapoznać się z bieżącymi trendami w produkcji elektroniki.
Zapraszamy do odwiedzenia stoiska 76.
Nowe, wysokoprądowe filtry Schaffner'a
Schaffner, międzynarodowy lider w dziedzinie kompatybilności elektromagnetycznej przedstawia nowe urządzenia z rodziny FN22xx HV oraz FN 33xx HV. Filtry wysokoprądowe działające pod napięciem rzędu 690 VAC/1 500 VDC. Produkt został zoptymalizowany pod wymagania stawiane przez zagadnienia fotowoltaiki, przetworników mocy, magazynowania energii czy systemów sterowania silnikami.
Razem z 690 VAC FN 331x HV, nowy filtr FN 221x HV DC pomaga spełnić standardy EMC instalacji fotowoltaicznych w Europie. 1 500 VDC FN 221x HV zaś pozwoli wydłużyć żywotność i zwiększyć niezawodność paneli słonecznych, a także zmniejszyć potencjalne zakłócenia wysokiej częstotliwości.
Dzięki zoptymalizowanemu poziomowi tłumienia, nowe filtry potrzebują o wiele mniej przestrzeni instalacyjnej w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań. Minimalne straty mocy przekładają się z kolei na wzrost wydajności systemu. Oba filtry mogą pracować w zakresie od 250 A do 2 300 A. Wszystkie modele są certyfikowane CE, UL, CSA a także są zgodne z dyrektywą RoHS.
Strona 2 z 4