LPKF wprowadza nowy laserowy system do wiercenia i cięcia giętkich obwodów drukowanych

Nowo wprowadzony przez firmę LPKF Laser & Electronics AG system do laserowego wiercenia i cięcia giętkich obwodów drukowanych jest dopasowany do wymagań przemysłowych odbiorców korzystających z tego typu laminatów. 

LPKF MicroLine 5000 wykorzystuje laser UV, posiada duży obszar roboczy 21” x 24” i oferowany jest w dwóch wariantach mocy wyjściowej w zależności od rodzaju obrabianego podłoża i jego grubości. System wyposażony jest w precyzyjny system monitorowania procesu obróbki oraz rozpoznawania otworów referencyjnych.LPKF Microline5000

 

Pomimo, że system przeznaczony jest głównie do szybkiego wiercenia otworów oraz ślepych przelotek to z powodzeniem nadaje się do cięcia giętkich laminatów. Dzięki małemu promieniowi ogniskowania - 20 μm pozwala na dokładne wykonanie skomplikowanych elementów. Wykorzystanie długości promieniowania z zakresu UV pozwala na zminimalizowanie niekorzystnych zjawisk powodowanych wzrostem temperatury obrabianego materiału. MicroLine 5000 pozwala na obróbkę materiału podawanego i odbieranego na szpule.

 

Po raz pierwszy system LPKF MicroLine 5000 został zaprezentowany w marcu 2016 na targach Laser World of Photonics w Szanghaju i IPC APEX EXPO 2016 w Las Vegas.

Regulator DC/DC z kwalifikacją jakości AEC-Q100

regulator AEC Q100

Intersil wprowadził do oferty nowe przetwornice do zastosowań w branży samochodowej. Urządzenia dedykowane są do systemów informacyjnych oraz zaawansowanego wsparcia kierowcy (ADAS) umożliwiając wykrywanie niektórych obiektów, dokonywanie podstawowej klasyfikacji, ostrzeganie kierowcy przed niebezpiecznymi sytuacjami na drodze.

ISL78235 to synchroniczny regulator DC/DC typu buck. Ten wysokowydajnościowy (do 95%) konwerter może dostarczyć prąd 5A przy napięciu z zakresu 2.7V – 5.5V. ISL78235 pracuje w zakresie częstotliwości taktowania od 500 kHz do 4MHz i oferuje zewnętrzną synchronizację w zakresie od 1MHz do 4MHz. Producent zaimplementował zabezpieczenia OTP, OCP, OVP dla wyjścia i UVLO dla wejścia.

Układy zamkniete są w obudowie TQFN 3mm x 3mm oraz większej WFQFN o wymiarach 5mm x 5mm. Producent zapewnia prawidłowe działanie regulatora w zakresie temperaturowym -40°C do +105°C dla obudowy 3mm x 3mm i -40°C to +125°C dla obudowy 5mm x 5mm.

intersil

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem