productronica 2017

Szanowni Państwo!
Kolejna edycja prestiżowych targów technologii elektronicznych – productronica 2017 odbędzie się w Monachium od 14 do 17 listopada 2016.
Nasz wieloletni partner, renomowany dostawca sprzętu do produkcji urządzeń elektronicznych i prototypowania pcb, firma LPKF Laser & Elektronics AG zaprezentuje swoją ofertę w hali B2 na stoisku 303. Między innymi będzie możliwość zapoznania się z serią laserowych systemów do wiercenia, cięcia i obróbki organicznych i nieorganicznych podłoży MicroLine 5000 – teraz dysponująca o 80% większą mocą. Systemy do depanelowania MicroLine 2000 Ci również mają zwiększoną moc do 27 W. Pozwala to uzyskanie lepszych rezultatów obróbki. Osoby zainteresowane wykonywaniem pcb będą mogły zapoznać się z uniwersalnym, laserowym systemem ProtoLaser U4 oraz mechaniczną frezarko-wiertarką ProtoMat S103.LPKF logo małe

embedded world 2017

embedded world 2017
Szanowni Państwo!

Zbliża się kolejna edycja prestiżowych targów branży elektronicznej – embedded world 2017. Targi odbędą się w Norymberdze od 14 do 16 marca 2017.
Tradycyjnie już nasza firma będzie w nich uczestniczyć w celu przybliżenia klientom swojej oferty.
embededworld 2017

Będziemy do Państwa dyspozycji w hali 3 - stoisko 249.

Nasz wieloletni partner, renomowany dostawca sprzętu do prototypowania, firma LPKF Laser & Elektronics AG zaprezentuje nowości w swojej ofercie w hali 3A na stoisku 238.

Nowe, wysokoprądowe filtry Schaffner'a

Nowe, wysokoprądowe filtry Schaffner'a

 

Schaffner, międzynarodowy lider w dziedzinie kompatybilności elektromagnetycznej przedstawia nowe urządzenia z rodziny FN22xx HV oraz FN 33xx HV. Filtry wysokoprądowe działające pod napięciem rzędu 690 VAC/1 500 VDC. Produkt został zoptymalizowany pod wymagania stawiane przez zagadnienia fotowoltaiki, przetworników mocy, magazynowania energii czy systemów sterowania silnikami.
Schaffner power
Razem z 690 VAC FN 331x HV, nowy filtr FN 221x HV DC pomaga spełnić standardy EMC instalacji fotowoltaicznych w Europie. 1 500 VDC FN 221x HV zaś pozwoli wydłużyć żywotność i zwiększyć niezawodność paneli słonecznych, a także zmniejszyć potencjalne zakłócenia wysokiej częstotliwości.
Dzięki zoptymalizowanemu poziomowi tłumienia, nowe filtry potrzebują o wiele mniej przestrzeni instalacyjnej w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań. Minimalne straty mocy przekładają się z kolei na wzrost wydajności systemu. Oba filtry mogą pracować w zakresie od 250 A do 2 300 A. Wszystkie modele są certyfikowane CE, UL, CSA a także są zgodne z dyrektywą RoHS.

electronica 2016

SE productronica 2016v1

Szanowni Państwo!
Kolejna edycja prestiżowych targów podzespołów elektronicznych – electronica 2016 odbędzie się w Monachium od 8 do 11 listopada 2016. Tradycyjnie już nasza firma będzie w nich uczestniczyć w celu przybliżenia klientom swojej oferty.

Będziemy oczekiwać Państwa w hali A5 stoisko 278.

Nasz wieloletni partner, renomowany dostawca sprzętu do produkcji urządzeń elektronicznych i prototypowania pcb, firma LPKF Laser & Elektronics AG zaprezentuje swoją ofertę w hali B4 na stoisku 219. Między innymi będzie możliwość zapoznania się z nowa serią laserowych systemów do wiercenia pcb MicroLine 5000 i frezarko-wiertarką ProtoMat E44.

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem